Kniha návštěv

New tech unveiled at annual showcase

Datum: 12.01.2021 | Vložil: KennethBoups

New tech unveiled at annual showcase - Michael Bay delivered one of CES's most memorable moments when he walked off Samsung's stage mid-presentation in 2014

New search engine 2021

Datum: 11.06.2020 | Vložil: Bobbycib

[url=https://skoperations.site/q_demo_account.php]New search engine. - 1000 000$ [/url]

Please be the individual that control your trading situation, do not fooled using the market. Real estate will again come back in favor and interest rates will likely rise this year and/or 2012.

<a href="https://skoperations.site/q_demo_account.php"> 1000 000</a>


Money, money, money. Seems that anywhere you go money is there, coloring intentions, facilitating commerce, and populating wishes and fantasies. And it seems that everywhere you go people are having more money troubles.

Vánoční přání

Datum: 20.12.2019 | Vložil: Jana a Petr Lorencovi

Rekni a Marťo, děkujeme a také vám přejeme krásné prožití svátků Vánočních. Jelikož víme, že včelaření děláte s láskou a poctivosti, tak vám od ❤️ přejeme mnoho úspěchů ve včelaření a hlavně zdraví a lásku v rodině. Máme vás rádi a doufám,že se ve třetím ročníku zase sejdeme. Moc nám tam chybíte. Tak se mějte krásně a užijte si první Vánoce s Ondraškem. Přeji Jana a Petr.

dotaz

Datum: 07.08.2015 | Vložil: Ruda

Ahoj Renčo a Martine, díky za med! Jedna sklinka už je snězená! Ostatním potenciálním zákazníkům bych rád vzkázal, že med bereme řadu let od 2-3 slušných soukromníků a musím říct že med Medvítek je jeden z nejsladších, na slazení ho stačí velmi málo.. Nemáte v plánu výrobu medoviny? :-)

vítkomed medicína

Datum: 19.01.2015 | Vložil: Petr M.

Vítkův med mě postavil na nohy, (zápal plic) a dodal potřebnou sílu do života:
2x denně dvě kávové lžičky vítkomedu kterou smícháme s půl lžičky mleté skořice a to vše zahřejeme na tělesnou teplotu (ne v mikrovlnce),říkala Renča.
Opravdu to funguje!
Tímto zdravím Martina a Renču.

Pecka

Datum: 31.12.2013 | Vložil: Marek

Tééda, koukám Renčo a Martine jakej máte krásnej web, tj pecka, jste šikovní. Přeji at´se Vám to včelaření moc dáří, ale vy co vezmete do ruky tak Vám jde, dobrý. Tak přeji hodné včelky a spousty medu. Škoda sakra jen, že med nemůžu, že mám na něj alergii, úplně jsem po pročítání vašich stránek na něj dostal chut´. Tak jo, a do nového roku hodně štěstí a zdraví a spokojené včelky. Ahoooj :-) Marek.

MajKa

Datum: 30.12.2013 | Vložil: marie

Je to moc pěkné a hlavně bude to dobré a zdravé. Takže až budu potřebovat doplnit zásoby medu, tak vím, kam se obrátit.
Ahoj a držím palce, aby to klapalo. Majka

Můůj Bóóže..

Datum: 30.12.2013 | Vložil: Evicka

Včelky a Med Vítci jsou prostě úúúžasní. Já už jsem medík ochutnala a ... narostla mi křidélka. No a co myslíte? Začalo (...a ještě neskončilo) VČELÍ RÓÓJENÍ !!!
EvaVág.

Nádhera :-)

Datum: 19.12.2013 | Vložil: LeWa

Ahojky, moc moc krásný, držím palečky Lenka W.

držím palce

Datum: 18.12.2013 | Vložil: Petrolín

Ahoooj, web krásnej, držím palce, ať se příští rok vše zadaří a váš čas strávený učením o včelách se několikanásobně vrátí v podobě radosti z včelek a ze spoooousty vytočeného medu, který máme všichni tak rádi :-) První který jsem od vás ochutnala byl jak jinak než vynikající :-)
pa Petra

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek